• BELLUNO

Elektricky polohovatelné lůžko s čtyřdílným roštem a možností elektrického výškového nastavení ložné plochy. Díky nůžkovému mechanismu nastavení výšky roštu je provedení pelestí lůžka velmi civilní. Lůžko je tedy ideální především do domácnosti nebo moderních domovů s pečovatelskou službou. Součástí postele je také hrazda s madlem. Tuto hrazdu lze instalovat na pravou nebo levou stranu lůžka.

Konstrukce lůžka umožňuje následující polohování jednotlivých částí lůžkové plochy:

možnosti polohování domiflex

Rám postele je z kovových profilů doplněný dřevěnými čely a zábranami v dřevěném dekoru „Havana“. Světlý dekor je možné dodat na objednání po domluvě s námi. Zábrany lze spustit pod úroveň matrace. Postel je vybavena pojezdovými kolečky s brzdami. Pohonné motory mají přídavný zdroj - 9 V baterii - umožňující pomocný pohyb do horizontální polohy v případě výpadku proudu. Baterie je automaticky aktivována v případě, že jsou stisknuta tlačítka pro pohyb podhlavníkové a nožní části směrem dolů.

Matrace není součástí lůžka, proto je v případě, že nemáte vlastní matraci, nutno zažádat též o vystavení poukazu na matraci. Možnosti a jednotlivé typy matrací naleznete v sekci příslušenství, případně Vám s jejím výběrem rádi pomůžeme.

 


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

BELLUNO

  • Kód výrobku: 0
  • Dostupnost: Na skladě
  • 28 190Kč

  • Cena bez DPH: 24 513Kč